Leader jaunumi 2014-2020

12jan.

Izvirzīts Saldus un Brocēnu novadu LEADER Dižprojekts 2017

2018-01-12Leader jaunums

PROJEKTA NOSAUKUMS: Jaunu produktu ražošana un tūrisma attīstība Blīdenes pagasta “Kārēs”

ĪSTENOTĀJS: SIA Meduspils 

VIETA:  “Kāres”, Blīdenes pagasts, Brocēnu novads.

PROJEKTA VADĪTĀJS: Jānis Vainovskis

PROJEKTA ĪSTENOŠANAS LAIKS: 25.08.2016. – 24.08.2017.

PROJEKTA FINANSĒJUMS:  kopējās izmaksas: 45810.00 EUR , ELFLA publiskais finansējums 32067.00 EUR

PROJEKTA APRAKSTS: SIA Meduspils inovatīvais produkts – medus ar ogām ir jau “iekarojis” patērētāju sirdis, kur izmantojot īpašu tehnoloģiju, ogas netiek pasterizētas vai vārītas, tādējādi saglabājas ogu uzturvērtība, krāsa, garša un aromāts. Savienojot ogas ar bioloģiski aktīvo medu, tiek iegūts gards un veselīgs produkts, kurā saglabātas visas veselīgās vielas, dabīgā garša, krāsa un aromāts.
Projekta aktivitātes:Projekta ietvaros ir iegādātas 3 iekārtas – aukstuma kamera, pakošanas iekārta un vaska kausētājs. Radīti divi jauni inovatīvi produkti – Ogu-medus tēja (15gr.) safasēta stikos un Ogu-medus batoniņi ar dažādām ogām (~40 gr.). Produkti pieejami ērtos iepakojumus, visdažādākās variācijas atkarībā no ogu un medus veida un par pieejamu cenu. Produkts tiks piedāvāts Saldus un Brocēnu novada skolās kā veselīgs našķis, pašvaldībās novada prezentēšanas pasākumos, kā arī Saldus TIKS centram.

Projekta mērķisRažot jaunus medus-ogu produktus un attīstīt tūrismu Blīdenes pagasta “Kārēs”, kas uzlabos Saldus un Brocēnu novada iedzīvotāju veselību un brīvā laika pavadīšanas iespējas.


Apraksts pdf formā ŠEIT.

Uzzini par citiem 2017. gada Dižprojektiem te: Dižprojekti 2017