Leader jaunumi 2014-2020

28sep.

Atsākusies Jauno zinātnieku skola | EZIS | Brocēni

2020-09-28Leader jaunums

“Jauno Zinātnieku skola” sestdien, 26. septembrī, Brocēnu vidusskolā pulcēja 50 jauniešus no Saldus, Brocēnu, Skrundas, Kuldīgas, Alsungas, Jaunpils, Kandavas, Tukuma, Dobeles, Tērvetes, Auces novadiem, lai apgūtu dabaszinību brīnumus. Visas dienas garumā jaunieši iepazina tādas tēmas, kā atomu uzbūve, zvaigžņu spektri, oksidēšanās pakāpe, cietas vielas, šķidrumi un gāzes, neparastas ķīmiskās reakcijas un fizikāli procesi un citas! Nodarbības vadīja Laboratorium.lv


Plašāka foto galerija skatāma Projekts EZIS Facebook kontā šeit. 
“Jauno Zinātnieku skola” norisināsies visa 2020./2021. mācību gada garumā, kur vienu sestdienu katru mēnesi jaunieši iepazīs dabaszinātņu brīnumus, ciemojoties vairākās skolās Kurzemē. Nākošās nodarbības jau oktobrī Dobelē.
No oktobra līdz decembrim tiks organizētas nenotikušās nodarbības no 2019./2020. mācību gada, kā arī decembrī tiks organizēts erudīcijas konkurss, kas bija plānots.

Aktivitāte notiek Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programma 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros realizēts projekts Nr.19-00-A019.332-000008 „Inženierzinātņu apguves popularizēšana reģiona ilgtspējīgas ekonomiskās attīstības veicināšanai”. Projektu realizē Saldus rajona attīstības biedrība sadarbībā ar SIA "SCHWENK Latvija".

Seko līdzi aktivitātēm Saldus rajona attīstības biedrības un Projekts Ezis Facebook kontiem, kā arī projektsezis Instagramā.