Biedrības jaunumi

18okt.

'NVO un saimnieciskās darbības iespējas' pēcpusdiena ar NVO grāmatvedi

2017-10-18Biedrības jaunums
Kurzemes NVO atbalsta centrs 2017.gada 10.novembrī plkst. 14:00 Saldū (Striķu ielā 2, Saldus rajona attīstības biedrības telpās) aicina biedrības un nodibinājumus uz bezmaksas grupas konsultāciju - pēcpusdienu ar NVO grāmatvedi par tēmu “NVO un saimnieciskās darbības iespējas”.

Grupas konsultācija tiek organizēta ar mērķi informēt un konsultēt organizācijas par to iespējām nodarboties ar saimniecisko darbību, tādējādi iegūstot līdzekļus savu mērķu sasniegšanai, kā arī būs iespēja konsultēties par sociālās uzņēmējdarbības iespējām.

  Tikšanās laikā tiks sniegtas atbildes uz jautājumiem:

 

  • ·        Ko, cik un kā biedrības un nodibinājumi drīkst darīt?
  • ·        Ko par to saka Valsts ieņēmumu dienests?
  • ·        Kā pareizi atspoguļot saimniecisko darbību grāmatvedībā?

 

 Pasākuma formāts - individuāla pieeja katra dalībnieka neskaidrajiem jautājumiem, vajadzībām, kopīga diskusija un pieredzes apmaiņa ar iespēju izskatīt līdzpaņemtos dokumentus. Grupas konsultācijas dalībnieku skaits ir ierobežots - līdz 5 biedrību pārstāvjiem/ grāmatvežiem! Pieteikšanās elektroniski http://ej.uz/NVOgramatvedis vai pie Elīnas Immeres, tel.27111252. 

Par grāmatvedību konsultēs Aleta Jonele - vairāku Kuldīgas biedrību grāmatvede un Elīna Immere - Kurzemes NVO atbalsta centra grāmatvede.Informāciju sagatavoja
Kurzemes NVO atbalsta centra koordinatore-konsultante
Elīna Immere