Biedrības jaunumi

04okt.

Lauku kopienu nedēļai 2017 meklē pašdarbnieku kolektīvus

2017-10-04Biedrības jaunums

Turpinot stiprināt Latvijas lauku kopienu attīstības iniciatīvas un risināt kopienām aktuālos jautājumus, kas aktīvi tiek darīts daudzu gadu garumā, šogad turpinām 2013. gadā uzsākto tradīciju un Latvijas Lauku forums organizē reģionālās tikšanās visā Latvijā.

 Lauku kopienu nedēļa 2017 notiks no 25. līdz 31. oktobrim un tās laikā viesosimies kopienās 5 dažādās Latvijas lauku teritorijās.

 Šogad uzmanības centrā ir katrā lauku teritorijā sastopamie, visiem vietējiem iedzīvotājiem zināmie, pašdarbnieku kolektīvi, kuri būs ne tikai ļoti nozīmīga daļa Latvijas simtgades svinību realizēšanas, bet jau gadu desmitiem sniedz nenovērtējamu ieguldījumu reģionu attīstībā, demokrātijas spēcināšanā un kopienu spēcināšanā. Pašdarbnieki ir aktīva sabiedrības daļa ar spēcīgu viedokli, kuri nebaidās ar to dalīties. Kolektīvi ir kopienu balsts, kas brīvprātīgi un pašaizliedzīgi strādā vienoti kopīgu mērķu sasniegšanai, apvienojot dažādu sektoru un paaudžu pārstāvjus ar daudzveidīgām pieredzēm. Aicinām pieteikties vai pieteikt pašdarbnieku kolektīvu(s), kurš būtu piemērots Kopienu nedēļas aktivitātēm - kopības gara spēcināšanai un jaunu iespēju izziņai!

 

Kopienu nedēļas tēma ir «Dalīšanās ekonomika», kurā kopā ar kolektīva dalībniekiem iepazīsimies ar šī modīgā termina praktisko pusi un kopīgi strādāsim ar risinājumiem un darbībām, kas sniegs papildus iespējas dalībniekiem un kopienai!

 Pieteikšanās līdz 10. oktobrim!

Saziņai var izmantot arī iespēju rakstīt ziņu uz Facebook  https://www.facebook.com/laukuforums/