Biedrības jaunumi

02jūn

Aktīvo iedzīvotāju fonds izsludina projektu konkursu

2020-06-02Biedrības jaunums

     No 29. maija līdz 29. jūlija plkst. 14:00, Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas ir aicinātas iesniegt projektu pieteikumus pirmajā Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) Stratēģisko projektu konkursā. Tas ir konkurss biedrību un nodibinājumu vairākgadu projektu īstenošanai demokrātijas kultūras un cilvēktiesību jomā Latvijā. Konkursā var piedalīties jebkura organizācija, kura jau darbojas šajās jomās un kurai ir ilgtermiņa redzējums, kā ar savu projektu veicināt demokrātijas kultūras un cilvēktiesību stiprināšanu.

     Konkursa fokuss vērsts uz projektiem, kuriem ir ilgtermiņa ietekme, tāpēc arī aktivitāšu īstenošanas periods ir no diviem līdz pat četriem gadiem ar maksimālo piešķīruma summu 105 000 eiro.

Konkursa kopējā summa: 2 940 000 eiro (t.sk. projektiem programmā “Demokrātijas kultūra” - 2 625 000 eiro; projektiem programmā “Cilvēktiesības” - 315 000 eiro)

Saldus rajona attīstības biedrība gatavo projekta pieteikumu Aktīvo iedzīvotāju fonds. Ja Tev ir konkrēta ideja un priekšlikumi, kā varam stiprināt demokrātijas kultūru un pilsoniskuma apziņu, sazinies ar mums!

Projektus var iesniegt līdz 2020. gada 29. jūlija plkst. 14:00 tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv.

Paplidus informācija Aktīvo iedzīvotāju fonda mājaslapā: https://www.activecitizensfund.lv/lv/