Biedrības jaunumi

18mai.

Apstiprināts projekts ''Izstāde ''Saldus iedvesmo!''''

2020-05-18Biedrības jaunums

     No 31. janvāra līdz 2. martam biedrībām un nodibinājumiem bija iespēja iesniegt projektu pieteikumus Saldus novada pašvaldības projektu fonda trīs programmās. Saldus rajona attīstības biedrība iesniedza projektu "Izstāde "Saldus iedvesmo!""

    Projektu fonda vērtēšanas komisija izvērtēja iesniegtos 34 projekta pieteikumus, no tiem atbalstu ieguva un Domes sēdē apstiprināja 23 projektus. https://saldus.lv/par-mums/aktualitates/posts/saldus-novada-pasvaldibas-projektu-fonda-konkursa-rezultati/

      Starp 23 projektiem apstiprināts arī Saldus rajona attīstības biedrības iesniegtais projekts "Izstāde "Saldus iedvesmo!"". Projekta mērķis: Kultūras pasākumu pilnveidošana un dažādošana Saldus novadā, izmantojot Saldus novadā esošos cilvēkresursus un infrastruktūru, sagatavojot un izveidojot mākslas darbu izstādi, tādējādi sekmējot Saldus novada atpazīstamību un piederību novadam.

     Izstādē tiks parādīti kopā 80 Armuliku ģimenes darbi  - gleznas, keramikas un porcelāna darbi, lielformāta fotogrāfijas, zīmējumi un ādas izstrādājumi.  Izstāde norisināsies Saldus mākslas skolā 2020.gada augustā un septembrī. Septembrī plānots īstenot 2 meistarklases, kuras vadīs Armuliku ģimenes pārstāvji.


      

Projektu atbalsta Saldus novada pašvaldības projektu fonds