Biedrības jaunumi

19dec.

SVVA Ziemas forums | 17.-18. decembris | Bīriņu pils

2019-12-19Biedrības jaunums

Pārskats par SVAA Ziemas forumu Bīriņos 

Pasākuma norises laiks un vieta: 2019. gada 17. – 18. decembris Bīriņu pils, Bīriņi, Vidrižu pagasts, Limbažu novads

Pasākuma nosaukums: Sabiedrības virzīta vietējā attīstība – LEADER domubiedru un darītāju un partneru ziemas forums par mūsu rīcību šodien labākai rītdienai.

Saldus rajona attīstības biedrību pārstāvēja izpilddirektore Sandra Fridrihsone, padomes piekšsēdētāja Sarmīte Ozoliņa un padomes lecekle Ilze Kļava. 

Seminārā Zemkopības ministrijas pārstāvji informēja dalībniekus par aktualitātēm un nākotnes plāniem lauku attīstībā un sabiedrības virzītā vietējā attīstībā (SVAA). Seminārā diskutēja par vietējās rīcības grupas lēmējvaras un izpildvaras nozīmi LEADER/SVVA pieejas īstenošanā, pieredzi starpvalstu un starpteritoriālo sadarbības projektu īstenošanā, kā arī uzņēmējdarbības vides attīstību un SVAA kā ekonomikas attīstības iniciatoru.

Izpildvaras pārstāvji diskutēja par kvalitātes vadības sistēmas platformas uzlabošanu, kas potenciāliem projektu iesniedzēju palīdzētu izprast LEADER programmas nosacījumus, sagatavot precīzu projekta konkursa iesniegumu, sasniegt pozitīvu rezultātu, kā arī atvieglotu partnerību darbu. Diskusijā piedalījās arī Lauku atbalsta dienesta LEADER pasākuma daļas pārstāve.

 Darba kārtība, foto galerija un prezentācijas no pasākuma skatāmas šeit: http://llf.partneribas.lv/archives/6580