Biedrības jaunumi

15okt.

SCHWENK Latvija izsludina projektu pieteikumu konkursu

2019-10-15Biedrības jaunums
     SCHWENK Latvija ir viens no vadošajiem būvmateriālu ražotājiem un vienīgais cementa ražotājs Latvijā. Ar lepnumu turpinot cementa ražošanas tradīcijas Latvijā, ticam reģionu spēkam, ko veido spoži prāti, degošas acis un drosme augt un attīstīties. Kā viens no lielākajiem un senākajiem darba devējiem Saldus un Brocēnu reģionā, ieguldījumu šīs kopienas un vietas attīstībā saredzam kā mūsu misiju.

     Projektu konkurss norisināsies divās kārtās. Tā pirmajā kārtā pretendenti aicināti iesniegt tikai īsi aprakstītu projekta ideju. Projekta ideja jāiesniedz elektroniski, nosūtot uz e-pastu: stiprakopiena@schwenk.lv līdz 2019. gada 23. oktobrim pulksten 23.00 ar norādi “SCHWENK Latvija projektu konkursam”.

     Tiek aicināti interesenti pieteikties informatīvajam semināram 16. oktobrī pl. 16.30 Saldus jaunajā sēžu zālē (Avotu ielā 12, Saldū). Tajā stāstīs par jaunumiem un izmaiņām projektu konkursa kārtībā, kā tos iesniegt un citu būtisko info veiksmīgiem projektu pieteikumiem.

      Turklāt, semināru apmeklēt un idejas pieteikt vari arī tad, ja esi fiziska persona, bet finansējuma iegūšanas gadījumā būsi gatavs oficiāli reģistrēt savu statusu! Piesakies stiprakopiena@schwenk.lv !


Projektu konkursa nolikums, pielikumi un veidlapas atrodami šeit.