Biedrības jaunumi

06sep.

Satura Mārketings ar Artūru Medni, Saldū

2018-09-06Biedrības jaunums
Aicinām apmkelēt LIAA Liepājas biznesa inkubatora organizēto digitālā mārketinga pasākumu, kas notiks Avotu ielā 12 (lielajā zālē), Saldū, 11. septembrī plkst. 16.00-18.00. Lektors - Artūrs Mednis.

Komunikācija sociālajos medijos ir tikai viena no vairāk nekā 30 dažādām satura mārketinga taktikām, ko izmanto B2B un B2C uzņēmumi visā pasaulē. Par to, kādas ir pārējās satura mārketinga taktikas (mājaslapa, blogs, email mārketings, online video, mobilais saturs, aplikācijas, infografiki, utt), kuras no tām ir efektīvākās Latvijā un kā tās ieviest un efektīvi izmantot jūsu uzņēmumā vai organizācijā.

Darbnīcu vadīs Artūrs Mednis, jauno mediju un digitālā mārketinga speciālists ar 15 gadu pieredzi komunikāciju nozarē. 2009. gadā Artūrs nodibināja un 6 gadus attīstīja sociālo mediju aģentūru Inspired Digital, taču kopš 2016. gada vada digitālā satura mārketinga aģentūru New Black. Kopš 2005. gada Artūrs un viņa komanda ir vairākkārt saņēmuši apbalvojumus par labākajām un efektīvākajām mārketinga kampaņām tādos reklāmas festivālos kā Password, Adwards, Golden Hammer, Baltic PR Awards, u.c.. 2017. gadā New Black bija Nr2 starp apbalvotākajām Baltijas PR aģentūrām, kā arī kļuva par Nr5 Baltic Agency of the year.